تبلیغات
معلم مطهر - مطالب هفته چهارم مهر 1392

معلم مطهر

آثارش بدون استثناء خوب است (سخنان امام خمینی(ره) درباره ی ایشان)

Image Hosted by Free Photo Hosting at http://www.iranxm.com/
10 نکته امنیت سایبری
در این مطلب  10 نکته مهم و ضروری را به همراه اطلاعات و توضیحات بیشتر مطرح می کنیم.


۱۰ نکته امنیت سایبری

هر روز اخبار جدیدی در مورد حملات و تهدیدات رایانه ای منتشر می شود. این تهدیدات شامل ویروس های جدید و یا انواع هک و نفوذ در سیستم های رایانه ای است. در این بخش به چند نکته که در رابطه با امنیت رایانه اهمیت اساسی دارند به صورت مختصر پرداخته می شود. یک کاربر در صورت رعایت این نکات می تواند تا حدود زیادی از حفظ امنیت سیستم رایانه ای خود مطمئن باشد.

 

استفاده از نرم افزارهای محافظتی و به روز نگه داشتن آنها

از وجود ضد ویروس بر روی دستگاه خود اطمینان حاصل کنید. این نرم افزارها برای محافظت از رایانه در برابر ویروس های شناخته شده به کار می روند و در صورت استفاده از آنها کاربر نیاز به نگرانی در مورد ویروس ها نخواهد داشت. در شرایطی که روزانه ویروس های جدید تولید شده و توزیع می شوند، نرم افزارهای ضد ویروس برای تشخیص و از بین بردن آنها باید به صورت منظم آپدیت شوند. برای این کار می توان به وب سایت شرکت تولید کننده ضد ویروس مراجعه کرد و اطلاعات لازم در مورد نحوه به روز رسانی و نیز فایل های جدید را دریافت نمود.


ادامه مطلب

[ یکشنبه 28 مهر 1392 ] [ 07:54 ب.ظ ] [ احمد یوسفی ]

[ نظرات() ]


امنیت از نوع سایبری
سایبری


 جهانی بودن اینترنت بدون هیچ حد و مرز، تهدیداتی به همراه دارد؛تخریب و تهدیدهایی چون شنود و سرقت اطلاعات از دیگر مواردی است که به دلیل نبود دفاع سایبری می تواند به تهدید منجر شود.

 به گزارش اطلاع رسانی ارگ نیوز به نقل از مهندس نیوز: جنگ اطلاعاتی با انقلاب اطلاعات ظهور پیدا  کرده‌است. این انقلاب به دلیل دامنه وسیع و تاثیرات گسترده آن می‌تواند سبک نوینی از جنگ را ارائه  بدهد.تغییر و تحولات سریع و شگرف در قرن بیست ویکم در محورهایی چون؛ پیشرفت علم، تکنولوژی و  فناوری اطلاعات ضمن اینکه غیر قابل انکار است بلکه غافلگیر کننده نیز هست. به گونه ای که اگر لحظه ای  از آن غفلت شود سالها عقب خواهی ماند. در این بین ارتباطات از همه مقوله ها پیشرو و جلوتر است به  گونه ای که از دیگر موضوعات در حال رشد و پیشرفت پیش قدم است.


ادامه مطلب

[ پنجشنبه 25 مهر 1392 ] [ 01:36 ب.ظ ] [ احمد یوسفی ]

[ نظرات() ]


مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه